Úvod » 2015-2016 » B

EVA B - Hospůdka U Koundelků Lesná 3:7

publikováno 08.10.2015 (aktualizováno 12.10.2015)

Jsem onehdá trochu netil, kdo na tý soupisce Hospody U Koudelků vlastně je a koukám - OMFG, dyk je to loňský SVT a předloňský STB A. No nejen my se přejmenováváme a mateme tak nepřítele.... Na soupisce ale maj ňakýho Kočku, jehož možnýma kvalita strašil Roman Stříteskej asi před tejdnem. Nicméně dorazili ve svý klasický nám známý squadře, kterou jsme v loňskym měření sil celkem v poho dali. Prostředí bylo taky celkem na klid, žádný amatéři ani jiný paka tam neprudili hlukem. Akorát Peťa Krejčí se mě snažil rozhodil blbýma hemzama, ale to byla spíš jen taková prdel - holt chodí vo berlích a realizovat s ňák musí.

Ještě se nezačalo a hned komplikace - Tomáš Kaňa dorazil bez svý rakety :-( - no WTF? Ale to se někdy stane. Jinak Jiřinovy záda byly celkem nejistý, takže bylo potřeba furt průběžně čekovat, jestli bude schopnej to vodehrát celý, takže jako backup byl připravenej Pepa s příslibem, že minimálně jeden mač odpleje.

Hned ze startu se ukázalo, že to bude těžký až krutopřísný - Jiřík si navrdory estimejšnům vylámal zuby na Robertu Koudelkovi (1971, loni 26:28, letos 0:3. Možná podvědomě trochu podceňovanej týpek v teplákovce se očividně zlepšil jak v útočný tak ve vobranný fázi a kromě prvního setu byl kingem on - prostě mazec. Naštěstí jsem aspoň já ukopal viktorku proti Zdenku Lorencovi (1981, loni 7:38, letos 1:2), ale bylo to dost těžký - ne že ne... Měl celkem nepříjemný, i když pomalý, spiny z dálky a slušnej tvrdej forhend.

Pak nastoupil Tomáš s Jirkovou raketou proti jejich papírový number one Filipu Lorencovi (ročník 1979, loni 26:19, letos 3:0) a dle vočekávání dostal docela cérez. Takže po první rundě 1:2.

Já pak dostal od Koundelky pěkný dělo. Nebyl jsem schopnej nic vymyslet. Těžko v něm poznat playera, co prohrál všechny 3 zápasy s Bosonohama D - ani žádný stopy psychický lability, který by moh napovídat fakt, že s Bosonohama vše prohrál v pátým setu.  Bohužel se mi ho pod psychickej tlak ani nepodařilo dostat, byl prostě moc vostrej.

Jiřina pak sice Zdeňka dal, zatímco Tomáš (tentokrát s Pepovým nástrojem) neuspěl. Tím se naše naděje dost ztenčily a přepadly do oblasti hódně happy way-e :'(

Náš lídr ještě vykřesal naději - potěšil zmenežováními duelu s Filipem, což byl ale náš poslední success. Já to s Filipem zrovna bůhvíjak nezvlád. Minimálně do pátýho setu jsem ho dostat fakt moh.

Jedinou šancí na remíz bylo doufat v zázrak, že by do utkání naskočivší Pepa přehrál rozjetýho Koudelku a pak jsme dali i debl. Pepa se držel sice důstojně a urval i set, ale na víc to nestačilo.

Do deblu nastoupila před utkáním jen stěží tipovaná dvojice (Jiřík a Pepa) . Jejich bitva byla z pohledu diváckého ve stínu paralelního mače Broni proti Čoupkovi a jen podtrhnula naši porážku.

S odstupem času je docela škoda, že si Tom tu raketu zapomněl. Nedá se sice šůr tvrdit, že by se svojí něco vyhrál, ale šance by byla podstatně větší. A třeba bysme pak v tý 4-hře minimálně plichtu vybetlili. Snad bude do příště poučenej.