Výhra byla jednoznačná, potěšil vzestup formy mladého Dana.

Bylo to jednoznačné vítězství.

Hrnčíř dal bod s ml. Danem, který ač měl výraznou převahu v razanci a točení úderů, toho nedokázal využít. Hrnčíř byl ale zkušený borec a nic nekazil. Pišl měl lepší bekhend, ale dost kazil a Teplý (malý človíček) předvedl sem tam nějaký balónek, ale jinak nic...

Čtyřhra byla hrozná! Kazil jsem já i Radim. Tak takhle, pokud půjde o body, hrát příště nemůžeme!!!

Protože byl ještě čas, tak jsme si s Radimem dali zápas. I přes prasata (dal jsem je 3 a více v každém setu) mě porazil 3:2. Krucinál, musím trénovat, těch prasat bude příště více \":-p\". My vše vyhrajeme a

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil MiG | 22.03.2012 12:48
Milan, keby si ma vopred na to upozornil, pokúsil by som sa prehrať
Osobní profil radim | 22.03.2012 7:36
Ve čtyřhře jsme se už nedokázali koncentrovat. Ale už o nic nešlo. Zato v zápase s Broňou jsem měl chuť ho zabít. V průměru 5-6 prasat na set, někdy i dvojitých to dá zabrat, docela mne to štvalo. Ale nakonec jsem vyhrál Ale byl to tužší boj než s Hrnčířem Broňa když nehraje zápas, tak hraje o 100% lépe a byl to tuhý oříšek.
Osobní profil milan.andrysek | 21.03.2012 21:59
Jinak ohledně té plichty Ořešína D s E.ONem..... Výkony Lukáše Mana nechápu. Dokáže opakovaně jasně prohrát s vyloženě slabýma hráčema - promiň Grešlo Naproti tomu má někdy den, kdy dá 3 body s mnohem lepšíma soupeřema...
Osobní profil milan.andrysek | 21.03.2012 21:56
No pouze splněná povinnost. Na jednu stranu je třeba ocenit 2 výhry nad Hrnčířem, ale zase to kompenzuje ta prohraná 4hra. No my jsme ji vyhráli