Úvod » 2023-2024 » B

13. kolo EVA B - Bosonohy C 5:5

publikováno 02.02.2024 (aktualizováno 24.03.2024)

Zasloužená remíza

V minulém klání jsme hlavně díky 3 bodům našeho šedého vlka vyhráli, tentokrát jsme se museli spokojit s remízou.

Tak postupně.

Dyzny si celkem bez problémů poradil s Kvasnicou, který většinou poslední dobu alternuje s Opatřilem. Pěkná výhra 3:1. Na Dohnálka bohužel nestačil a poté svedl litý boj s Venclem, kdy prohrál až v pátém setu.

Jiřina začal hned s Dohnálkem a opět ukázal, že by mu v Brestu mohli přezdívat Dohnálkobijec. Prostě na borce, který je schopný porazit třeba i Blažka umí. Pak bohužel trošku překvapivě nestačil na Vencla, ale spravil si chuť s Opatřilem, kdy mu nedal ani čuchnout.

Já začal s Venclem a vcelku v pohodě 3:0. Na Dohnálka neumím a smázl mě 3:1. S Opatřilem to šlo překvapivě hladce a po dvouhrách to bylo 5:4 pro nás. Čtyřhra byla vyrovnaná, ale bohužel jsme to s Jiřinou nedali. Sumasumárum 5:5, což je docela přijatelný výsledek.