Úvod » 2022-2023 » B

11.kolo Ořešín B - EVA B 4:6

publikováno 07.04.2023 (aktualizováno 10.04.2023)

Vydřené vítězství

Nastoupili jsme v nejen pro nás neoblíbené herně na Akademii věd. Ten jeden stůl je fakt za trest.

Ale teď už k zápasu samotnému, vezmu to postupně.

Milan. Náš kapitán byl přemotivován jak nikdy. Testosteron z něho stříkal na míle daleko. Pravděpodobně to bylo tím, že si už konečně chtěl vyřídit účty s pamětníkem Druhé světové války, jistým panem Dresslerem. Bohužel tento nesmrtelný matador znovu a zase ukázal, že věk je jenom číslo. Sety byly sice těsné, ale ruka pana Dresslera byla spolehlivá a koncovky byly jeho. Přesvědčivé vítězství 3:0. S travařem Makovickým uhrál náš Vůdce sice set, ale hmota (nebo spíš materiál) zvítězil nad duchem.S Poslední Večeřou to bylo nejvyrovnanější klání, kdy MIlan už vedl 2:0 na sety. Každopádně ta jeho (pře)motivovanost ho nakonec zlomila a v koncovka patřila Večeřovi.

Jiřina dopadl o poznání lépe. S Makovickým předvedl srdnatý výkon a přestože trávu nesnáší, tak slavně zvítězil. Poradil si i přes drobné zaváhání s Večeřou a čekal ho poslední zápas s "dříve narozeným" Dresslerem. Jiřík získal první set a vypadalo to nadějně. Pak ale Dressler přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a přesnou hrou ukončil našeho playera.

Pokud jde o mou maličkost, tak s Večeřou to bylo dost jednoznačné. Prostě to tam padalo. S Dresslerem jsem si zase nezahrál kompletní zápas. Dostal jsem se do vedení 2:0 a starý pán už asi neměl sílu, tak řekl hotovo, ende, šlus a body šly za mnou.Poslední zápas s Makovickým jsem zvládl 3:1 a tou dobou měl náš slavný tým 5 bodů a šlo se na čtyřhru. Tam jsme s Jiříkem prokázali dostatečnou kvalitu a vyhráli jsme 3:1. Sumasumárum 6:4.

Po zápase jsme se klasicky přesunuli do nedaleké nálevny a mohli jsme slavit.

zápis