14. kolo ZPA B - EVA A 4:6

publikováno 27.02.2023

Přišli, viděli, hráli, zvítězili

Po nedlouhé době opět naše známé ZPA_B, tentokrát v její jednostolové herně v polorozbořeném baráku v Krpoli.

Přijel jsem o hodinu později a byly odehrány teprve dva zápasy :-) A byly to prohry, takže jsem si říkal, že to dnes bude aspoň rychlé. Nebylo nám přáno, celé to trvalo od čtyř do čtvrt na osm.

Zlom přišel, když Marián vyhrál své dva poslední zápasy. Ale jak vyhrál, nestačili jsme valit bulvy. Jak má BH tuhý, tak teď dokonce točil i zápěstím a FH? Každý druhý úder byl topspin nebo lift. Soupeř (Dekan - jejich jednička) byl naprosto znechucen a Marián ho k ničemu nepustil. Začal dělat chyby a výhra byla v kapse. Sedláka pak přejel stejným stylem. Poté musel odejít, ale byl to pěkný základ.

Kapitán pak přidal další dva body, kdy po první prohře s Dekanem, porazil po urputných bojích Hrabovského i Sedláka.

Měli jsme 4 body a můj poslední zápas se čtyřhrou k dobru. Bylo to tedy na mě :) To na pohodě nepřidá :)

První dva zápasy jsem se vyházel, s Dekanem jsem hrál pěkně, ale nebyl jsem rozehraný.

S Hrabovským jsem zase neudržel hlavu i když výhra nebyla daleko.

Poslední zápas se Sedlákem jsem byl chvíli v pohodě a s přehledem vyhrál set, nebo dole a vždy prohrál v druhé půlce. Poslední set jsem se zdravě naštval a celkem jasně vyhrál.

Stav 5:4 pro nás.

S kapitánem jsme to zkusili a bylo to o koncovkách a hlavě. Čtvrtý set byl důležitý, protože jsme měli mečbol, bohužel jsem neudržel hlavu a prohráli jsme 10:12. V posledním pátém setu jsme byli skleslí a moc nám to nešlo. Už jsme prohrávali v koncovce, když tu, kde se vzala, tu se vzala, přišla zase zdravá nasranost a nakonec jsme je dali.