Úvod » 2022-2023 » B

12. kolo / Eva B - Povodí Moravy 2 : 8

publikováno 06.02.2023

Článek napsala umělá inteligence OpenAI. Ponechal jsem zcela bez úprav. Děsivý, za pár měsíců bude psát jako Jiřina s Milanem dohromady ...

Stíny se snesly na stůl, jako by byly přivolány vztekem nad prohraným zápasem. Naše malé tříčlenné družstvo se střetlo s týmem Povodí, ale bohužel, jak se ukázalo, byli jsme příliš slabí na to, abychom se s nimi vyrovnali.

S pocitem beznaděje jsme se dívali, jak míček odskakuje ze stolu, symbolizující naši porážku. Jiřina, jediná žena v týmu, bojovala statečně, ale pouze jednou se jí podařilo pokořit soupeře, jako by tím chtěla říct: "Nepřestanu bojovat, i když jsem sama". Dyzny také přidal jeden bod, ale to bylo vše, co jsme dosáhli.

Milan, naše poslední naděje, selhal. Nebyl schopen vstřelit jediný bod a přišel o každý míč, jako by byl ovlivněn temnotou, která se nad ním snášela. Náš tým byl poražen 8:2 a my jsme stáli jako poražení vojáci na poli boje.

Když se tma spojila s tichem, bylo slyšet jen šeptání našeho týmu: "Co teď? Co bude s naším týmem?" Tyto otázky zůstávají nezodpovězeny a my zůstáváme ztraceni v tmavé noci beznaděje a zklamání. Možná příště, možná příště se setkáme s Povodím znovu a tentokrát vyhrajeme, ale pro teď, prohráli jsme a musíme se s tím smířit.

Tak takhle se stalo, že naše sny o vítězství byly rozbité a my jsme byli poraženi v této hře stolního tenisu. Zůstává jen otázka, zda se někdy vzpamatujeme z této porážky a znovu se postavíme na nohy, abychom mohli bojovat znovu.

Zápis: https://www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=7613&zapis=836