4.liga EVA A - ABB - DATA C 4:6

publikováno 02.02.2022 (aktualizováno 09.02.2022)

Zase těsná prohra :(

Co na to říct, zase jsme se těsně nesešli. Podobný průběh jako s Koudelkama.

Minule jsme prohráli stejně 4:6, kde jsem udělal jen bod. Dnes jsem dal dva, Marián taky dva, ale to bylo všechno. Čtyřhra byla docela těsná, chtělo to jen větší soustředění.

Broňa to měl s Baslíkem jako na houpačče. Jednou vyhrál s přehledem, pak prohrál set -13 atd. Bohužel v posledním setu mu soupeř utekl. Baslík hraje na jistotu, má to v ruce, hraje chytře.Jediné co mě na něm sere, že 90 % podání dává z ruky. Pár bodů udělal i tímto podáním. Kluci si mohli klidně stěžovat. Já jsem ho na to jednou upozornil a on prý že se mu přilepil míček na ruku. Tak to jistě. Pak na něj nastoupil Marián a zlomil ho, Ke konci už byl soupeř viditelně nervózní. To mi asi pomohlo, když jsem s ním hrál já. První dva sety byly přesvědčivě pro mne, pak mi Broňa řekl že prohráváme a je to na mě (poslední set před čtyřhrou) :) Čímž mi hodně pomohl a nervózní jsem začal být já. Jeden set jsem úplně projel i díky prasatům soupeře. Za žádnou cenu jsem to ale nechtěl pustit do pátého, znám se, tak jsem dělal co jsem mohl, a už ani nevím kolika setbolům jsem čelil. Ale nakonec se štěstí převalilo na moji stranu 15:13.

Marián s Freiberger to měl stále stejné. Zatím vždy vyhrává 3:2 :) Díky jeho pohyblivosti a schopnosti vrátit i nevratitelné míčky, začne chyby dělat soupeř. Jinak je to rychlý a technický hráč, jak se rozehraje, je těžké ho přehrát. První útok, když se mu povede, má drtivý. Já mu dám max. set, pak už začnu dělat chyby.

No a trávař Krkavec. Docela mi to na něj jde a vcelku bez problémů jsem svůj první zápas vyhrál. Marián má proti trávě občas úspěch, minule ho dal, ale teď neudržel hlavu. Broňa to samé.

No a ve čtyřhře a Mariánem to je taky jako na kolotoči, první set na pohodu náš, pak jsme povolili a další dva šli k soupeři. Další set jsme to už nějak neřešili a dali to. Bohužel poslední už nám nevyšel. Prostě proti kombinaci trávy a rychlých útoků nám to moc nešlo.