publikováno 08.11.2021

Další vítězství i když za ztížených okolností

Staří známí srdcaři se ukázalo v "naší" herně a ukázali, že se dá hrát i v pohodě.

Situace se nám na začátku trochu zkomplikovala zprávou od Maroša, že musí hlídat nejmladšího a možná bude muset odjet dříve. Což jsme kvitovali tím, že no problém a tím jsme objevili i skryté vlastnosti našeho vedoucího :)

Soupeři už všichni postávali před hernou 15 minut dříve, což se stalo snad poprvé a chvíli jsme museli čekat na guru Broňu s klíčema.

Domluvili jsme se se soupeři, že Marián odehraje zápasy první a zbylí dva členové nejlepšího týmu na světě, ehm v Evě, budou sekundovat na zbylém stole. Ten kdo nebude hrát se postará o mladého.

To jsem byl já a po prvních těžkých chvílích jsem mladého utáhl na misce poškozených míčků :)

Marián zatím hrál s Rýznerem, který nic neztratil na své jistotě a bohužel nad Marošem vyhrál.

Broňa porazil Lázníčka, který se snažil o aktivní hru, uměl čopovat i přecházet do útoku. Ale na našeho guru neměl.

Pak jsem převzal stůl já s Pavlíčkem. Stačilo být lehce aktivní a šlo to. Pak se přiznal, že dva roky nehrál a že se do toho dostává.

Maroš pak porazil Pavlíčka i Lázníčka, což jsem bohužel neviděl.

Broňa se dál rád staral o juniora a já tedy nastoupil proti Rýznerovi. No byl to boj, pokud jsem nekazil nebo nehrál na 110 % :) Stačilo lehce zvednout, nebo udělat jinou chybu a Rýzner nemilosrdně zakončil. Skoro nechyboval. Zato já ano a soupeř vyhrál "skoro těsně" v koncovkách :)

Marián zatím dohrál a o svého nástupce se už postaral sám.

Broňa pak stačil prohrál s Rýznerem, který dnes neprohrál ani set a vyhrát s přehledem s Pavlíčkem, kde stačilo nechybovat a soupeř se vyházel.

Můj poslední singl s Lázníčkem vypadal první dva sety na relativně pohodovou výhru, ale nebyl bych to já, abych si to nezkomplikoval. Začal jsem být nervózní a další dva sety prohrál blbě v koncovce. Pak jsem si řekl, že jsem debil a ať už se na to vyseru a neblbnu a poslední set vyhrál 11:1 :) Občas se vyplatí se naštvat.

Čtyřhra už byla třešnička na dortu a užili jsme si ji. Oba soupeři nám ji nedali zadarmo. Vypadá to, že s Broňou jsme si docela sedli.

Tož tak, druhá výhra a doufám, že tato troufám si říci série, bude pokračovat dále :-)