Úvod » 2019-2020 » B

8.kolo EVA B - Staré Páky A 3:7

publikováno 04.12.2019

Snad teda příště

Druhý zápas v nové herně už tolik radosti nepřinesl. Staré páky - pro mě totálně neznámej tým překvapil, jak si to zkušeně pohlídal. Pokud jde o moje zápasy, tak tak těsná výhra nad slabším Pavlišem, relativně tahačka s lepším Pavlišem a totální debakl s Hanákem. MIlan vyšel bohužel naprázdno. Jirka si bez problému dal Hanáka a horšího z Pavlišů, na lepšího Pavliše bohužel nestačil. Čtyřhra už měla jen korigovat výsledek a ani tady se nezadařilo.

Tak snad teda v odvetě.

zápis

Osobní profil milan.andrysek | 04.12.2019 16:49
Mají sice mnohem méně bodů než my, ale spoustu špílů prohráli dosti těsně - pravý opak proti našim těsným výhrám.
Oldřich i Hanák jsou střelci a je třeba na ně nízko čopoval. Jiřina je díky svému stylu zmákl v pododě, mně ani jeden mi neseděl. Kudla si s papírově mnohem slabším soupeřem s obtížema poradil, s Hanákem byl bezradný a dostal čočku.
Bodrý Drahoslav byl nad naše síly, ale příště ho doufám už aspoň někdo dá. Až tak dobrý zase nebyl.
Osobní profil jirivedra | 04.12.2019 14:58
Jo, docela nás zaskočili. Na vítězné vlně jsme se tak nějak uchlácholili, že proti starším ročníkům to dycky nějak dáme. Tentokrát nás převálcovala zkušenost.
Pavliš Drahoslav hrál moc dobře a nějak jsem na něj nic nevymyslel. Kudla pro mě dost překvapivě jasně pukl s Hanákem. Styl mu dost nesedl.
Takže pro příště:
- Hanák - stojí a ani se nehne, ale má dobrou rychlou ruku a ze všeho útočí hrozný bomby. Takže hodně krátký, do boků a třídat strany, sem tam dlouhej balon na pupek. Pak buď zkazí nebo nalije
- Oldřich Pavliš - sendvič na BH, ale moc s ním neumí, tedy mu to tam moc nerotovat. Jinak se občas nachytá na čop
- Drahoslav - no, na něj se ještě musí něco vymyslet