Úvod » 2019-2020 » B

4. kolo EVA B - UFO B 6:4

publikováno 26.10.2019 (aktualizováno 11.11.2019)

Docela makačka, ale s dobrým koncem.

Nastoupili jsme v Hraváči proti UFO B. Kluci relativně znali, pro mě neznámej tým. Nastudoval jsem si trošku statistiky a jako největší postrach se tam jevil Rýzner, který měl loni v pětce supr procenta.

Nafasoval jsem Rýznera hned na úvod a začal jsem střílet. Chodilo to až překvapivě dobře,2:0 na sety. Samo, že to nevydrželo, Rýzner vyrovnal a šlo se do pátýho. Tam jsem vyhrál 14:12, kdy i on i já jsme měli mečboly. S Lázníčkem to docela šlo, hrál rychle ale zbrkle no a Boleslav už nějak neměl šťávu. Takže pro mě poprvé v sezóně za 3 body. Radost.

Andrýs hrál pěkně a soupeře docela potrápil - 2x pětiseťák, 1x na 4 sety. Bohužel to ale na body nestačilo.

Jiřina dál pokračuje s famózní formou. Infarktovej zápas s Boleslavem, pak už na pohodu.

Před čtyřhrou jsme teda měli už 6 bodů a nastoupili jsme ve složení Andrýsek Kudlička proti Boleslav Rýzner.Vůbec to nebylo špatné, každopádně koncovka pátého setu nám utekla.

Sumasumárům pěknej zápas a ocenění i pro soupeře, že hrál pěknou útočnou hru.