Úvod » 2018-2019 » B

20. kolo ST Slatina - EVA B 7:3

publikováno 27.04.2019

Odvetu jsme nezvládli

Oproti domácímu zápasu, který jsme zvládli 9:1 nás čekala v odvetě tak trochu jiná Slatina. Můžeme být rádi, že v tomto složení a s touto formou nehráli celou sezónu. Mají 3 kvalitní hráče a hlavně Hubatka se oproti začátku sezóny rapidně zlepšil.

Když vezmu moje zápasy, tak s Mahríkem jsem si dal tradiční pětiseťák. Bylo to nahoru dolu, ale v pátým setu zvadl. Zápasy s Polonim a Hubatkou jsem měl na 3 sety, ale byl to docela boj. Kluci hrajou fakt pěkně.

Výkony mých spoluhráčů jsem sledoval jen poočku. Hlavně Jirka se nějak trápil a nemohl se dostat do tempa. Co jsem viděl u Milana, tak bojoval srdnatě, ale kluci ze Slatiny jsou všichni dost útočně naladění a prostě ho rozstříleli. Čtyřhru jsme hráli s Milanem a docela přesvědčivě jsme rupli.

zápis