Úvod » 2018-2019 » A

EVA A vs SP A tesnotka

publikováno 20.01.2019

Tak po novom roku to teda bol grandiózny začiatok, snáď nám vydrží čo najdlhšie.

Ahojte, tak sme začali po novom roku celkom slušne, síce sme s prehľadom vyhrali o pol fúza ale o to je výhra cennejšia.

Už ako to tak býva u nás skoro tradíciou Radim, si predstavte že sa nechcel ponáhľať a hrali sme podľa poradia, hoši to je neuveriteľné. Takže sme ho slušne ako našu trojku nechali sa prvé dva zápasypo kochať a my sme začali.

Ja som nastúpil ako prvý proti Hanákovi, ten sa minule nedostavil, takže dnes mal premiéru, ani neviem ako a dostal világoš 3:0 asi sa ešte nestihol rozohrať.

Súbežne so mnou si Broňo podal Pauliša 3:2 ale hoši poviem vám, nevidel som to ale boli to nervy, kapitán tiekol 1:2 a mal čo robiť aby mu nenatieklo do topánok.

Ako tretí v poradí nastupuje Radim, konečne na scénu a deklasuje Stokláska 3:1.

Krásna práca začína to až podozrivo dobre tri body doma, ale aby to nebolo až tak jednoduché v štvrtom zápase nám do toho hodil vidle Hanák s kapitánom, kde od neho dostal jednoznačný világoš.

Ja som sůbežne hral so Stokláskom ale ani neviem ako sa mi ho podarilo poraziť celkom poľahky 3:1. Priebežný stav 4:1 to by sme mohli doklepať k výhre.ale hoši ako vravím nič nie je také jednoduché ako sa zdá a nasledovné zápasy sú pod taktovkou súpera.

Prvý debakel od Pavliša nášmu Radimovi, kde sa na to dalo krásne divácky dívať ale žiaľ koncovky sa Radimovi nedarili a celkom často kazil, čiastočne to bolo určite slabším pohybom, kde občas Radim zabudol na čo má nohy a potom to zachraňoval rukami ako taká žaba.

Ďalší výprask bol nadelený kapitánovi od Stokláska, tam sa iba Broňa nepríčetne rozčuloval ako mu nevychádza nič a prehral 1:3.

Tretí v poradí fenomenálny világoš dostal Radim od Hanáka, ktorý sa medzičasom rozstrielal a zničil Radima 0:3. Hoši to je neuveriteľné 4:4 a náskok v tramtárii hu.

Ako posledný na scénu dvojhry nastupujem ja. Akože to idem zachrániť ale prdlačky, veľkolepý nástup na Hanáka stroskotal mojimi zbrklými útokmi z čopov v sieťke alebo mimo stola. Po tomto stave mi do duše prehovoril kapitán aby som neblbol a udržal sa na uzde a vracal čop čopom a keď príde niečo na FW tak až potom sa mám púšťať do ofenzívy. Hoši čo vám budem rozprávať nebyť jeho rady skončilo by to tretím setom, ale to sa našťastie nestalo a pomalyčky loptu po lopte, zo mňa tieklo ako keby som vyšiel z fínskej sauny, som to s prehľadom vyhaluzil na 3:2. Všetko samozrejme v najtesnejšom 2b rozdielom.

Na štvorhru sme sa vydali s Broňom uhasiť túto prekérnu situáciu, s jasným cieľom získať posledný bod potrebný k našej výhre, čo sa nám podarilo ceľkom poľahky, Hanák s Paulišom sa síce prvé dva sety snažili robiť zlobu a bojovali do poslednej lopty ale za stavu 2:1 na sety nejak rezignovali a posledný set ani nekládli odpor.

Výhru sme s kapitánom oslávili na bare u Barvínka a vytešení sme šli domov.

Takže suma sumárum začíname cennou výhrou, a dúfam, že nám toto ťaženie vydrží čo najdlhšie.

Tu je výsledok.