Úvod » Turnaje

Vánoční turnaj ve stolním tenise v Bohunicích 2018

publikováno 02.01.2019

Vánoční turnaj ve stolním tenise v Bohunicích 2018 - popis

Turnaj jako obvykle super. Skvěle jsem potrénoval a rozehrál se. FH mi šel tentokrát hůře než BH, na který jsem se spoléhal daleko více. Kdo ještě nezná pravidla turnaje, najde je v zápisu z roku 2013 :-) V losování jsem si vybral docela těžkou skupinu, dva z dvojky Brestu a jedna z městské soutěže. Přišli dokonce zástupci Virtual Dreamu. Dobrovolný (6. Místo v dolním pavouku), Mikulica (poslední v horním pavouku, ale musel odejít dříve). Finále se hrálo po sedmé večer a poslední zápas turnaje v osum. Romanovi Stříteskému se dařilo a skončil myslím čvrtý.

Skupina c.8:

• Musil Vladimír (Orel Bohunice A, 2. liga Brest, pořadatel) prohra 0:3, stejně jako loni to byla přetahovaná, Vladimír to má v ruce, dělá minimum chyb a tak jsem se klasicky vyházel. Bylo to zase o koncovkách. Jinak on skončil 7., což hodně vypovídá.
  • Iliaevova Marta (Orel Královo Pole B, 2. Liga Brest), měla sendvič, prohra 0:3, trvalo mi, než jsem se nastavil na ten potah, ale i tak jsem prostě nestíhal.
  • Kateřina Šenková- skst Novy Liskovec, prohra 1:3. Byla hratelná, měla hezký styl, ale zase jsem se vyházel v koncovkách. Víceméně už o nic nešlo, oba jsme šli do spodního pavouka.

Moje skupina

Spodní pavouk:

• Sobota Tomáš (Opera, 6. Liga Brest), nebyla to úplně lehká výhra 3:2. Hrál slušně a dost útoků vracel. Nejvíc mě asi iritoval tím, že mi vracel po lajně moje BH útoky. Zlepšíl se oproti loňsku, kde byl teda výsledek stejný :)
  • Musil Josef (OREL Bohunice "C", 4. Liga Brest), prohra 0:3 v koncovkach, hrál velmi dobře a minimálně kazil. Také skončil třetí ve spodním pavouku.
  • Kučera Oto, (Opera, 6. Liga Brest) , vyhra 3:1. Celkem v pohodě, jen ten jeho styl (penholder) mi neseděl. Měl solidní podání se spodní rotací a dost vracel, ale druhému či třetímu útoku neodolal :)
  • Plevák, Brest (OREL Bohunice "C", 4. Liga Brest), těsná prohra 2:3, 9:11, byla to přetahovaná, moc pěkný zápas. Ke konci mi dal za stavu 9:9 prase a další podání jsem nevrátil a bylo vymalováno.
  • Krakovský Lubomír, (OREL Bohunice "B", 4. Liga Brest), vyhra 3:1, nehrál vůbec špatně, ale moc se nehýbal a na rotace vyhazoval. Dost vracel a uměl i zaútočit.

Celkově 23. , 7. ve spodním pavouku. 5 proher a 3 výhry. Turnaj byl dost našlapaný a náročný :)

Dolní pavouk

Horní pavouk