4. liga OREL BOHUNICE C - EVA A 7:3

publikováno 11.12.2018

Černá řada pokračuje :-(

Černá série pokračuje. Nemůžeme se zvednout.

Můj první zápas s Plevákem byl přetahovaná kdo z koho. Chvíli jsem kazil já, chvíli on. V koncovkách jsem se vyházel. Třetí set, jsem se držel a už jsem vyhrával asi 7:3. Pak přišel klasický zlom a a za stavu 11:11 jsem dostal prasátko a pak jsem nevrátil podání. A bylo vymalováno.

Broňa přehrál Musila hlavně v koncovkách.

Marián nastoupil proti Kročilovi. A krom druhého setu byl na Kročila krátký. Vyhazoval se.

Broňa nastoupil proti Plevákovi. Viděl jsem první set a Broňa hrál jak bůh. Všechno vracel a bezchybně útočil. Pak se asi Plevák chytil a Broňu přehrál.

Já začal s Musilem a první dva sety se hledal. Bylo to těsné, ale koncovky patřily jemu. Pak jsem se uvolnil a další dva sety jsem vedl a vyhrál. Poslední set jsme se přetahovali. A domácímu se podařilo prasátko na konci setu. Stejný scénář jako při prvním zápase. DOPRDELE.

Otřepal jsem se a nastoupil proti Kročilovi. Zaspal začátek a jen se držel jeho vedení. V posledním setu už jsem se naštval, začal se líp hýbat a postupně získával navrch. A v pátém posledním setu, hádejte. Ano. DOPRDELE, DOPRDELE.

Je zajímavé, že jsem vždy uhrál minimálně 8 bodů v každém setu. Možná ty koncovky dopadly tak blbě i tím, že mám dva měsíce zdraví v hajzlu, díky dcerám, které si předávají nachlazení jedna od druhé.

Plevák pak ve velké bitvě porazil i naši jedničku A Broňa podlehl Kročilovi.

To znamená, že soupeř hrál dobře, když ostatní udělali po jednom bodě a těsně vyhráli čtyřhru.

Možná měl přece jen nastoupit původní náhradník Kudla :)

Teď už nás čeká jen vedoucí tým tabulky, tam nemáme co ztratit.