Úvod » 2017-2018 » B

6.liga Gulliver's Brno E - EVA B 6:4

publikováno 20.02.2018

Zhoubný materiál

Minule jsme je dali 6:4, ale to bylo s Kudlou, kterej dal dva, já tři, Milan nic a já s Kudlou čtyřhru. Tentokrát s námi hrál jako náhradník Dyzny(za což mu z hlouby kardiovaskulárního systému děkujeme), od kterého by ale byl jednobodový příspěvek úspěch.

Já si tentokrát na Mittera nepřišel a se svým hnusem na backhandu, ke kterému přidal nezvykle i pohyb a pestrou hru mě nakonec přetlačil, škoda. Zlepšení projevil i Vesco, který mě tentokrát pěkně potrápil a dal jsem ho až v pátým. I s Peťou Brožkem to bylo hodně vyrovnaný dobře jsme si zahráli. Vo fous jsem ho přetlačil.

Milan se tentokrá hecl a dal dva body. Jak Vesca, tak Peťu. Akorát na Mitterovi shořel jak papír. Na zrůdnopotahy prostě moc neumíme.

Dyzny si dle očekávání s Mitterem ani Brožkem neporadil. Tedy 4:4 a Dyzny hraje poslední špíl s Vescem. Škoda, že to nevyšlo, Dyzny Vesca pěkně potrápil a i když 3:0 vypadá jednoznačně, bylo to vyrovnaný a jen o pár balonech.

Do čtyřhry jsme šli s Milanem bojovat o remízu. No co si budem nalhávat, Brožek s Mitterem jsou do deblu silné duo a nám to jako dost nesedlo a bylo to jedno z našich horších představení. Smolík. Zasloužená prohra.