Úvod » Turnaje

Vánoční turnaj ve stolním tenise v Bohunicích 2017

publikováno 30.12.2017

Vánoční turnaj ve stolním tenise v Bohunicích 2017 - popis

Turnaj jako obvykle super. Skvěle jsem potrénoval a rozehrál se. FH mi šel skvěle včetně topspinů, BH stále tragédie a skoro nefungoval. Kdo ještě nezná pravidla turnaje, najde je v zápisu z roku 2013 :-) Úkol byl postoupit do vyššího pavouka a pak potrénovat se silnými hráči. Vylosoval jsem si dobrou skupinu, kde se mi podařilo skončit druhý, díky dvěma výhrám. V pavouku jsem již nevyhrál, ale nějaké zkušenosti nasbíral a dobře si zahrál. Finále se hrálo až ve čtvrt na sedm večer a to ještě dohrávali v dolním pavouku. Nojo na čtyři stoly bylo asi přes 200 zápasů. Kdo chtěl mohl ještě v baru zapařit :-)

Jednotlivé zápasy ve skupině:

Sobota Tomáš (Opera, 6. liga Brest) - 3:2, první zápas byl tradičně přetahovaná, nebyl jsem rozehraný a některé sety jsem byl laxní. Poslední set jsem konečně nahodil motor a bylo to moje. Nechápu jen, jak mohl dát Skurkovi dva sety.

Skurka Juraj (Orel Bohunice A, 1. liga Brest) - 1:3, vítěz několika ročníků s bleskovým BH topspinem, dnes skončil ve čtvrtfinále s Dlaskem. Jak to říct... Dal jsem mu zabrat :-) No dobře, ale ve druhém a třetím setu jsem ho potrápil, docela mi vycházel přechod do útoku, jen zase ty koncovky. Ale druhý set byl můj, to jsem hrál na 110%

Brückner (neznám) - 3:0, v celku pohoda, hodně kazil

Jednotlivé zápasy v horním pavouku:

Zátrapa Petr (TTC Sokol Střelice - Okresní přebor) - 0:3, na BH tráva, docela to s ní uměl (dvakrát porazil i Romana Střít.), měl nepříjemné podání, než jsem se chytl a trochu to srovnal, bylo po zápase.

Musil Vladimír (Orel Bohunice A, 1. liga Brest, pořadatel) - 1:3, první set jsem dělal hodně chyb a hledal se. Další set jsem srovnal hru a těsně vyhrál. V dalších dvou setech jsem se vyházel v koncovkách. Škoda, nebylo to nemožné.

Rýzner (asi Čestmír, hrával 2. Ligu Brest) - 1:3, něco podobného jako s Musilem, chtělo to hrát na 130% a bylo by to moje :-)

Poslední zápas měl být s Pavkou Lukáše (Gullivers, 3. Liga Brest), ale musel jít, tak jsem vyhrál kontumačně.

Napsáno léta Páně dvoutisícího sedmnáctého v prosinci ve spartanských podmínkách na mobilu u skorotchýně.