Úvod » 2016-17 » C

publikováno 22.04.2017

Zápis o pěti zápasech

SLAST - EVA C 1:9

Tak tady to byla samozřejmě povinnost. DIvím se, že to kluky a holky ze Slasti ještě baví, ale proti gustu...Škoda snad jen pro Laďu,že nedal Václavka. Přetahovali se, ale nakonec ho Václavek udolal. To je asi tak vše, co bych k tomu napsal

EVA C - JUNDROV 5:5

Jundrov je sice tabulkově těsně nad Slastí, ale je to už soupeř, kterej hraje pinec. Laďa nedal nic, s Kuklou to byl ale pěknej mač. Já jsem tentokrát neměl problémy (minule s Vyzinou těsně 3:2) no a Dyzny tentokrát neměl moc štestíčko. Obranáře Smejkala smetl v pohodě, ale s Vyzinou a Kuklou bohužel prohrál v pěti setech. Body jsme zachránili ve čtyřhře.

EVA C - SLATINA 5:5

Další plichta, opět vybojovaná ve čtyřhře. Docela pěknej zápas s dramatickým nádechem. Já jsem to dal docela v pohodě, Laďu docela smazali a Dyzny dal boda.

EVA C - HEJ RUP 4:6

Tentokrát už nám čtyřhřa k bodům nepomohla. Hejrupáci byli nějak namotivovaní. Jestli si to ještě pamatuju a zápis odpovídá realitě, tak se moc žádná dramata nekonala.

OPERA - EVA C 8:2

I výsledek naznačuje, že to bylo dost jednoznačné. Klukům se nedařilo, mě sfoukl panholderista Kučera no a ani ta čtyřhřa nebyla z kategorie povedených.