Úvod » 2016-17 » B

Gulliver's Brno E - EVA B 7:3

publikováno 21.03.2017

Jak sbalit pinecáře

Nejmenovaný brněnský koktejlbar, pátek krátce po 20. hodině, u stolu Simča a Verča, Ani jedna z nich nečetla předzápasový rozbor ani zápis

• Hele Veru, já už bych fakt potřebovala zase chlapa.
  • No ani mi nemluv, já taky.
  • V těch klubech je to vo ničem. Samej votravnej výpitek a dopadne to v lepším případě jako nějaká jednorázovka. Seznamky mně zase přijdou tak nějak na sílu – je to málo spontánní.
  • A co takhle zalovit mezi pinecáři. Nějak se mezi ně infiltrovat.
  • Já ale pinec neumím.
  • To nevadí. Jsou sice holky, co s nima dokonce hrají. Třeba Terka, Hanka, Alča nebo Marta. Ty ale musely na sobě hodně makat, aby se na potřebnou úroveň dostaly. Na to není čas.
  • A jak to chceš teda udělat?
  • No pamatuješ, jak jsme z dálky pozorovany zápas Gulliverů E s týmem EVA B v X-areně ve Slatině?
  • Jasně, tak ti borci celkem stáli za to. Ale jak na ně?
  • No ono to chce o nich získat informace a pak počkat až budou někdy po zápase sedět u piva a pak  nenápadně navázat kontakt. Třeba v takovým Hraváči budou určitě ulovitelní.
  • Třeba ten Bulhar ..... Veselin Mirčev, že? Ten z nich vypadal nejmladší. A byl u toho špílu hezky voháknunej.
  • Hele Simi, pinecář je dost cennej skalp. Tam nestačí jen házet vočima a k tomu pár vomletejch frází – třeba že má pěkný hadry. Zase takový krasavice nejsme, aby to stačilo. Tam je potřeba mít nějaký znalosti. Jakože, abys ukázala, že tomu pinecu rozumíš. Ale zase ne víc než von. To by se cejtil blbě. Třeba tomu Veselinovi nadhodit, že hraje fakt hezký spiny. A že když hrál s El Capitanem, tak byl lepší a prohrál jen díky méně zkušenostem, které ale určitě brzy získá. Třeba ten bekhend už není taková slabina jak předtím.
  • To je dobrá taktika. A jak třeba na El Capitana?
  • Tomu zase zalichotíš, jak chytře mění strany rakety dle stavu zápasu. Zrovna s tím Veselinem se mu to fakt vyplatilo – černá strana měla o dost lepší výsledky. Na Peťu Brožka to nestačilo, ale to moc nerozmazávej.
  • Pak tam byl z Evy ještě ten Jiřina. Tváří se u toho strašně přísně a má navíc šedý vlasy.
  • Nojo, ale jinak je celkem mladej a mimo pinec se i usměje. A je z toho jejich týmu momentálně jasně nejlepší. Dokonce dal i Peťu Brožka a to už je nějakej hráč.
  • Ten umí taky dobře ty spiny, že?
  • No oni ti Gulliveři umí skoro včecko. Taky proto, že dost trénují. Vždyť taky hlavně proto vyhráli. Třeba taková 4hra – to bylo o parník. Hlavně ať tě nenapadne někomu z nich při tom balení naznačovat, že až bude tvůj, tak mu ty tréninky zredukuješ.
  • To je jasný, nejsem zas až taková kráva. A co zkusit toho nejlepšího, co tam byl – Roberta Šumberu. Slyšela jsem o něm, že je trochu magor.
  • Není to až tak hrozný. Občas až moc často do někoho něco klavíruje (podobně to dělá i samotný šéf Gulliverů). No prostě ho to baví. Tomu není až tak těžké zalichotit - je to komplexní hráč a nikdo z Evy na něj neměl.
  • A co Tom Kaňa. Tomu to moc nešlo, všechno prohrál. Přitom hraje tak stylově.
  • Tak si na jejich webu přečti třeba zápisy z jiných utkání, kde se mu dařilo nebo bude dařit víc a informaci použij.
  • Oukej. Zaplaťme ty 2 koktejlíky a na viděnou třeba v Hraváči. To by v tom byl čert, abysme tam někoho neklofly.