Úvod » 2016-17 » B

EVA B - E.ON 5:5

publikováno 20.03.2017 (aktualizováno 21.03.2017)

Ještěže nebyli tři

Naše odposlouchávací zařízení v nejmenovaném brněnském nonstopu zachytilo následujcí rozhovor, který proběhl 27.2. od 4:46 do 5:11., Jednalo se o 2 osoby mužského pohlaví, jejichž identita není známa

• Ty vole, slyšels to o té Evě?
  • Myslíš o té děvce, co jsme ji tehdá potkali ožralou na fesťáku, vypadala dost vyzývavě, ale stejně nikomu nakonec nedala?
  • Ale hovno, myslím o tom pinecovým týmu
  • Aha... áčko, béčko nebo céčko?
  • Béčko, já jsem ten jejich špíl viděl. Hráli proti E.ON-u
  • No nevím nic, ten jejich kapitán se mi zdá na to začíná nějak srát. Dřív byl dycky článek na druhý den. Toto hráli snad už minulý týden a na jejich webu není ani čárka. Dokonce ani v rozboru není nic. Možná ho dopíše až zpětně - nebylo by to poprvní. Jak vůbec dopadli?
  • No plichta, ale hráli jen proti dvěma
  • Jak to? A jooooo. Dyť ti E.ON-i mají v kádru jen 3 hráče. To se pak není co divit, že někdo vypadne. Kdo teda nehrál?
  • No ten starší. Ku***, jak se jenom jmenuje. Asi málo lejem, mozek mi nějak vynechává. Heeeej, dones ještě 2 zelený a mi eště škopka (B)
  • A co EVA - nenasadila zas Kudlu? Dyť to mají nahnutý a potřebojou body. El Capitan hraje v poslední době uplnou pi** s rýžů a možná by mu pauza prospěla
  • No hráli klasicky. To by byla jinak srabárna - buď na to mají nebo ne.
  • No už tady máme ty zelený.... Tak na ex (D)
  • Vidiš - už jsem si vzpomněl na toho kmeta - Man se jmenuje. Ten jim dycky dělal problémy.
  • Takže hrál klasicky penholderista Smejkal a Schlinger, že jo?
  • Ty pi**, je vidět, že ten chlast svědčí i tobě. Jsi fakt znalec.
  • No dokonce i vím, že se tomu Smejkalovi docela daří. Dal ho z EVY aspoň někdo?
  • No El Capitan byl od úspěchu hodně daleko. Jiřina prohrál v 5 setech a Tom ho skoro šmiknul - ale jen skoro. Ten Smejkal se naučil útočit i z bekhendu - čuměl jsem na to jak puk 8-)
  • Takže zkusím tipovat. El Capitan všecko prohrál a měl by s tím něco dělat. Kromě těch kontumačních dal čtvrtý bod Jiřina se Schlingerem a pátý buď Tom ve 2hře nebo Tom s Jiřinou v deblu
  • Právě že vůbec ne. Pojďme ven zahulit - něco mám <:o) Pak to dořešíme

Pauza na hulení

• :-D:-D:-D:-D Tak ja to teda bylo :-D:-D:-D neříkej, že Jiřina toho Mana nedal :-D:-D:-D
  • :-D:-D:-D Už to nehul, Man přece nehrál :-D:-D:-D Jiřina Schlingera úplně smáznul. Dokonce i El Capitan ho udělal ve 3 setech - on na něho prostě umí a ještě nikdy neprohrál. Měl nový potahy a mělo to efekt, konečně se chytnul
  • Kdo měl nový potahy - Schlinger?
  • Ale hovno, pro tebe je to hulení škoda. Je s tebou sice pak větší prdel, ale nedá se pak s tebou domluvit. Trochu škoda, že toho Schlingera nedal Tom. Má taky nový potahy od minula.
  • A co debl? Bylo to vyrovnaný? Proti tomu Kučerovi to muselo být těžký
  • Teď nevím, jestli si tak sjetej nebo to děláš schválně. Kučera je sice taky penholdrista, ale je z Opery a ta hraje sedmičku, ty ko****. Dyť jsi sám před pár minutama říkal, že Smejkala znáš.
  • Ku***, máš recht. To hulení mi leze na mozek. Radši ještě jednou otočíme ty zelený.
  • To je aspoň nápad, Konečně taky něco cvakneš i ty.... No Tom pauzíroval a kluci vyhráli jen první set.
  • Nojo, ještěže ti EONi byli jen dva