Úvod » 2016-17 » C

SKAUT Kompas - EVA C 4:6

publikováno 25.11.2016

Zápasové i pozápasové drama

Hrací místnost - Šámalka. Sestava EVA - Lola, Urbánek, Kudlička, sestava Skauti - Hofírek, Procházka, Pokorný.

Je to pro nás docela těžkej soupeř, loni jsme 6:4 prohráli a podruhé jsme hráli 5:5. Mají 2 až vzácně vyrovnané hráče s podobným stylem. Procházka i Hofírek jsou prostě obranáři (Hofírek do toho občas bouchne). Trpělivě pinkají a pokud člověk zaútočí, tak toho hodně vrátí, takže to chce hrát trpělivě a zbytečně nepálit hlava nehlava. Ten jejich třetí většinou moc bodů neudělá.

Pokornýho jsme dali s přehledem všichni. Procházka i Hofírek mi tentokrát sedli, dal jsem je celkem v pohodě. Kluci je bohužel nedali, a tak to bylo před čtyřhrou 5:4 pro nás. Čtyřhru jsme hráli s Dyznym a po minulé zkušenosti (ve stejným složením jsme prohráli v pátým) jsme čekali, že to bude přetahovaná, a taky byla. Dotáhlo se to do pátýho. Vedli jsme 10:8, skauti otočili na 11:10, ale pak jsme zaúřadovali a dali je 13:11., takže sladké vítězství, jak jinak než letošní obvyklé skóre 6:4.:-)

Po zápase jsme tak nějak ještě neměli s Pepou dost a že si ještě dáme špíl. Pepa hrál jak drak, porážel mě až do osudného momentu, kdy špatně došlápl a vyhodil si koleno. Vyhodil si ho tak blbě, že musela přijet sanitka. Na místě se pánům zdravotníkům nepovedlo Pepovo koleno vrátit do původního místa, tak si ho odvezli. Musel jít dokonce pod kudlu a podle aktuálních zpráv by ho zítra měli pustit z nemocnice. Tak mu držte všichni palce, ať se dá co nejdříve do kupy. Nějakej pátek to ale asi potrvá:-(

P.S. Zápis nahraju posléze, dali nám dosti nečitelnou kopii, tak z toho zkusím udělat něco čitelnýho.