Úvod » 2016-17 » C

HEJ-RUP : EVA C 4 : 6

publikováno 06.11.2016

V tomto zápase nás opět zachránil Petr svými třemi body. Jejich jednička Štefanec má pěkný styl, hrál přesně a dost útočil. S Nebřenskou, která má smrtící forehand, ale docela slabý backhand, Petr neměl větší problémy. Naopak poslední set mu vysloveně odevzadala a vypadala, že je na pokraji psychického zhroucení.

Dyzny bohužel stejně jako já s Nebřenskou prohrál v pátém setu, ale příště již to snad půjde. Stačí neustále hrát do backhadnu a neměl by to být problém. Stejně jsme s Dyznym prohráli i proti Štefancovi.

Zajímavé na tomto soupeři ještě bylo, že obědnali dva stoly na hodinu a půl, takže Dyzny vs Štefanec a 4 hra se dohrávala až za 14dní:o) Nic méně se 4 hra podařila a p. Nebřenská prý měla opět psychické problémy s prohrou:o)