Úvod » 2016-17 » A

Remíza s VD se počítá

publikováno 21.10.2016

Na to, že jsme předtím hráli zápas, slušný výsledek.

Výhra nad STC B ... 15 minut odpočinek a šlo se na Virtual Dream. Borci už půl hodiny trénovali na jiném stole a bylo vidět, že mají chuť do hry.

Broňa nastoupil proti Dobrovolnému, zápas jsem neviděl, ale prý ho dal s přehledem 3:1

Já jsem zkusil porazit Mikulicu. Bylo vidět, že nebylo úplně šťastné dávat dva zápasy hned po sobě. Cítil jsem únavu a údery už nedotahoval, často chyboval v útoku. Musel jsem hrát spíš takticky, než útočně. Víceméně jsem se vystřílel. Měl jsem chuť útočit, věděl jsem jak, ale tělo už moc neposlouchalo. Bohužel v pátém setu jsem poslední míčky nezvládl a prohrál 2:3.

Marián si poradil s Božikem, který rád a zvláštním způsobem topspinoval, ale když mu to vyšlo, bylo to nechytatelné. 3:1

Já jsem s Dobrovolným už viditelně nemohl, takže prohra 1:3, fakt se těším na odvetu, až budeme v plné síle :)

Broňa bohužel prohrál s Božikem 1:3, zápas jsem neviděl, ale asi taky únava.

Marián se vystřílel s Mikulicou, kde nedal ani set :) Mikulica ma docela zřetelné hlasové projevy, když se mu daří, takže celá herna věděla přibližný stav :)

Já jsem si v posledním singlu poradil s Božikem. Bylo to velmi vyrovnané, hrál jsem spíše na jistotu, nepouštěl ho do velkých výměn, kde měl zřetelně navrch. Naštěstí jsem měl, za stavu 2:2 a 9:9, podání, neuspěchal to a zajistil si tak důležitou výhru.

Škoda, že Broňa nedal na konec Mikulicu, kde už taky na konci nestíhal a pátý set prohrál nešťastně 12:14. Mohli jsme dokonce vyhrát.

Na konci tedy stav 4:5 a šlo se na čtyřhru. Broňa už nemohl, tak jsme šli s Mariánem. Posilnili se sodovkou a překvapivě je dali 3:1. Drželi jsme hlavu a dařilo. V tomto dni už druhá vyhraná čtyřhra. Neskutečné.

S plichtou jsme ani nepočítali, ale dobrý bod.