Úvod » 2016-17 » C

EVA C - Mikyn Team B 6:4

publikováno 23.09.2016

Na úvod soutěže nám los přidělil hratelného soupeře. Loni jsme s nima neměli výraznější problém, tak jsme byli zvědaví, jak to bude vypadat letos. Přijeli na nás ve čtyřech s novou jedničkou, nějakým Mikuláškem. Ten ještě prý loni dělal čtyřku u Mikyn Teamu A. Ty letos postoupili do trojky, tak to už pro něj evidentně nebylo místo. Záhy měl poznat, že ani ta 7.liga není tak marná:-). Chytl jsem ho hned na úvod a docela to šlo. Styl měl pěknej, ale strašně kazil. Tak jsem ho holt nechal vyházet. Dyzny si mezitím střihl pětiseťák s Duchoněm a prokázal odolnost v koncovce. Laďa hrál s Chlupem, což je starej pán, kterej hraje docela chytře a moc nekazí. Tady to bohužel pro nás nedopadlo.

Druhej špíl Hrál Laďa s Duchoněm a tam to byla škoda. Všechny sety hodně těsný. Co Laďa říkal, tak se mu hrálo dobře. V odvětě ho už porazí. Dyzny si střihl pro změnu pětiseťák s Mikuláškem a stejně jako v předchozím špílu bral zasloužené vítězství. Fakt mu to teď lepí. Já si zahrál s Vlasákem (ten hrál jen se mnou a pak čtyřhru) a celkem v pohodě jsem ho dal. Tou dobou to bylo 4:2 pro nás.

Ke třetímu špílu nastoupil Dyzny s Chlupem a bohužel to nedopadlo. Je to prostě nepříjemnej typ hráče. Laďa zahrál pěknej špíl s Mikuláškem bohužel se špatným koncem pro nás. Já si poradil s Duchoněm, i když úplně snadný to nebylo, hlavně první 2 sety. Pak nějak začal víc kazit a odpadl. 5:4 pro nás.

Pak už zbývala jenom čtyřhra, kde jsme potřebovali vyhrát, tak jsme prostě vyhráli. Hrál Dyzny a já a dobře jsme se doplňovali. Dyzny útočil, já jsem to spíš jen vracel a Mikulášek s Vlasákem se vyhazovali.

Hotové vyřízené, 6:4.

Pak následovalo tradiční pozápasové posezení, které se kapánek protáhlo a skončilo U Kouřícího králíka. Musím říct, že už mi bylo po ránu líp:-)

Ještě zápis