Úvod » 2015-2016 » C

Beer brothers - EVA "C" 3 : 7

publikováno 17.03.2016 (aktualizováno 19.03.2016)

Soupeři nastoupili v sestavě:

Tůma: 31:16

Blažek: 11:23

Veselý: 7:29

Jako první jsem začal já s Tůmou a Dyzny s Veselým. Tůma mě posledně v pohodě porazil viz Zápis,. Tentokrát jsem se bránil víc, ale v posledním setu jsem podlehl. Dyzny neměl s Veselým větší problémy.

Blažka s Petrem jsem neviděl, ale dle Petra byl nejhorší z trojice. Podle výsledků v tabulce to sice nesedí, ale patrně mu sedl jeho styl. Následoval můj zápas s Veselým, kde jsem ztratil set, ale při aktivnější hře v dalších setech už to šlo. Tůma s Petrem dopadl jednoznačně. Petrovi se dařily fantastický topspiny z delších Tůmových čopů a krásně mu to chodilo.

Dyzny si absolutně nesedl s Blažkem, prakticky neútočil a celkem pasivně si s ním pinkal. Já jsem s Blažkem oproti loňsku neměl větší problémy, stačilo na něj pořád tlačit.

Petr po zápasu s Veselým prohlásil, že se pěkně rozstřílel, takže si lze představit, jak to vypadalo.

Největší senzace přišla nakonec, kdy Dyzny naprosto jednoznačně vyklepl Tůmu. Bylo hezky vidět, že Tůma je útočný hráč a Dyzny spíš obranář, protože Tůma do Dyznyho bušil, ale ten mu všechno fantasticky blokoval "jakoby se míček odrážel od zdi". Radost se na to koukat.

4 hra se nám vůbec nepovedla, ale to asi bylo ovlivněno tím, že už o nic nešlo.

Pepa