Úvod » 2015-2016 » C

EVA C - GULLIVERS 1:9

publikováno 11.03.2016 (aktualizováno 19.03.2016)

Během odpoledne před zápasem nám ochořel náš kapitán Pepa, takže jsme museli odehrát zápas s lídrem tabulky ve dvou, tj.Dyzny a já. Tím pádem se naše šance na nějaké body posunuly z oblasti teorie do oblasti fikce. Gulliveři nastoupili v nejsilnější sestavě. Posuďte sami:

Jan Modlitba - 36:3

Radek Šťastný - 33:3

Veselin Mirchev - 30:12

Začal jsem hrát s Modlitbou. Minule jsem ho dal 3:0, tak jsem si říkal, že to půjde i tentokrát. Nešlo:-) Oplatil mi to se vším všudy a dal mi 3:0. Byl lepší, každopádně mě moc nectí fakt, že jsem ve druhým setu vedl 7:3 a prohrál 11:7 a ve třetím jsem vedl 7:2 a prohrál 11:8 (nebo 7, už nevím). Takže trošku psychicky nepovedené:-(. Zápas se Šťastným byl stejně jako minule jednoznačná záležitost. Když po roce hraní BRESTu porovnám úroveň všech hráčů, tak Šťastný pro mě vychází jako vítěz. Má dobrej pohyb, kvalitní topspin, docela dobrý podání, dobrou obranu. Prostě komplexní hráč. Na závěr jsem si zahrál s Mirchevem a dal jsem ho ho 3:1. Tak aspoň bod:-).

Tím, že jsme hráli ve dvou, tak nebyl čas sledovat Dyznyho špíly. Dyzny mi pak na pivu říkal, že si pěkně zahrál a velkou pochvalu si zaslouží za to, že vzal Modlitbovi set.

Čtyřhra byla jasně v režii Gulliverů a oplatili nám minulou porážku. Místo Mircheva hrál tentokrát Šťastný a bylo to poznat.