Úvod » 2015-2016 » A

Eva A - Gullivers B 3:7

publikováno 12.02.2016 (aktualizováno 19.03.2016)

Očekávaný világoš s Gullivers B.

Gulliveři nastoupili v trochu jiném složení než minule, místo Šiškové nastoupil Mitter s trávou.
Zrovna s Mitterem nastoupil Broňa. Byla to přetahovaná, borec uměl zrychlit hru a to dělalo Broňovi problémy.
Bohužel kromě světla ve třetím setu to náš borec projel.
Marián nastoupil proti Kusíkovi, který se oproti podzimu hodně zlepšil (už tehdy nás dal všechny).
Dobře se hýbal, dost topspinoval a neměl s Mariánem moc práce.
Já pokračoval s Matejovským, kterému jsem minule dal jen jeden set. Tentokrát to byla přetahovaná a dokonce jsem dostal pochvalu, že jsem se hodně zlepšil.
Hrálo se mi dobře, bohužel jsem neudržel formu, hlavně v posledním pátém setu a rozhodující set jsem projel. Zase nic :)

Další kolo a nastupuje naše jednička (ano, ještě stále je) Marián, proti Mitterovi s trávou na BH. Výměna stíhá výměnu, Marián hlavně seká a vychází mu to (i když těsně). Hladká výhra. První bod.
Broňa zatím okusil porážku od Kusíka. Co jsem viděl kousky, tak hrál spíše pinkanou, sekanou a i Kusík chvílema přistoupil na jeho hru. Proto Broňa už vyhrával 2:1. Občas byl slyšet Kusíkův řev na celý Hravý bar.
Ve čtvrtém setu už Broňa vyhrával a spěl k vítěznému konci, ale Kusík se hecnul, asi přestal kazit a dorovnal to. Pak už Broňa povolil a zbytek už nebyl v jeho režii. Škoda. Doufám, že se k tomuto zápasu ještě vyjádří.
další bitva byla mezi mnou a Mitterem. V podstatě moc nehrál, střídal strany a potahy, uměl zrychlit hru a zasmečovat, když jsem mu to nalil. Nedával jsem pozor a často mne nachytal s trávou. Od čtvrtého setu, kdy jsem prohrával už 1:2 jsem si řekl, že toho bylo dost. A poslední dva sety s přehledem a v klidu vyhrál. Hurá, aspoň bod. Náš druhý.

V posledním kole Broňa dal Matejovskému aspoň set. Zápas jsem neviděl, ale bylo to asi o koncovkách.
Já se porval s Kusíkem, už mi nebývalo moc sil, tak jsem byl pomalý. Ale pár výměn mi vyšlo a ocenil je i Roman S. Který přišel uprostřed zápasů. Zase koncovky a soustředění.
Marián podlehl hladce Matejovskému a bylo vymalováno. Zatím dva body.

Broňa musel brzo domů, tak jsme čtyřhru dali s Mariánem. Sice o nic nešlo, ale v tabulce čtyřher nejsme na tom špatně a každý bodík se hodí.
Nebudu vás napínat, kromě druhého setu jsme udrželi hlavu v klidu a míček na stole a výhra byla naše. Aspoň něco :)