Úvod » 2015-2016 » C

TJ Sokol Ořešín D - EVA C 3:7

publikováno 05.02.2016 (aktualizováno 19.03.2016)

TJ Sokol Ořešín C rozhodně nebyl snadný soupeř už jen proto, že jsou momentálně na 4. místě a loni jsme nehráli s jejich jedničkou Novákem.

Já jsem se s Novákem moc nechytal. Umí útočit skoro ze všeho a čopy byly spíš na škodu. Jediné co platilo byl neustálý tlak, což jsem samozřejmě nedával. S Fialou jsem hned ze začátku tekl 2:0 a vypadalo to, že v tomto zápasu moc nehraju. Pak se přišel podívat Petr, začal mi fandit a situace se rázem otočila. Při podávání ruky však Fiala prohlásil, že prohrál jen díky Petrovýmu neadekvátnímu fandění (než tam začal řvát). Podle naší interní diskuze Petr fandil jen mimo výměny a rozhodně nekomentoval Fialovy chyby. Každopádně to mým chabým nervům pomohlo. Na druhou stranu, oni hlasitě fandili taky po každém míčku. S Bečičkou to byl opět pětiseťák, ale podařilo se.

Dyzny dal naprosto s přehledem Bečičku, se kterým měl problémy i Petr. Bečička neodpouští chyby, ale neumí moc čopy se kterýma Dyzny nemá problém. S Novákem to měl Dyzny stejně jako já, celkem bez šance. Na Fialu určitě měl, ale nepustil se do agresivnější hry a Fiala ho upinkal. Možná kdyby Petr fandil i Dyznymu, byla by naše výhra ještě výraznější.

Petr dal Fialu bez problémů. S Bečičkou mu to ve třetím setu přestalo chodit, ale v pátým už se srovnal a bez problémů vyhrál. Ještě nutno podotknout, že při tomto zápasu hrál Fiala s Dyznym, ale v pauzách čekal až Petr dokončí výměnu a velmi hlasitě a přehnaně gestikuloval na každou Petrovu chybu:o). Naprostá senzace byla, že Petr vyhrál nad Novákem. Prý na něj platily krátké míčky do forhendu a při čopech se Novák sám vyházel. Fakt dobrý.

Do 4 hry jsme nastupovali za stavu 6:3, takže pohoda. Jelikož hrál Fiala s Pyšlem, tak jsme vyhráli, ale žádná přesilovka to nebyla.

Pepa Lola