Úvod » 2015-2016 » C

EVA "C" - Rytířská krčma "C" 5:5

publikováno 29.01.2016 (aktualizováno 19.03.2016)

S tímto soupeřem jsme loni remízovali, ale nyní podle tabulek přibrali nového hráče Freiberga, který má výborné výsledky, a proto jsme si moc naděje nedělali.

Já jsme začal s Kopečkem, kterému jsem loni podlehl. Teď jsem na něj hrál rychlou hru a vyšlo to. S Freibergem jsem si moc neškrtl. Dokázal topspinovat i z nízkého podání a celkem v pohodě mě smetl 3:0. Je to hráč, který patří do šesté nebo páté ligy. Dělal jsem si naděje se Šťastným, ale opět jsem se vyházel na na jsných míčcích.

Dyzny měl opět dobrý den. Kopečka naprosto smetl ani se u toho nezadýchal. Se Šťastným se mu dařilo udržet míček na stole a nepodlehnout jeho vytrvalosti. Šťastný je typický obranář, který moc neútočí, ale trpělivě vrací jakýkoli i rychlý míček. Dyzny však odolal. Gratulace :o) Zápas s Freibergem byl jednozančný jako u mě se stejným výsledkem.

Petr s Kopečkem také neměl žádné problémy. Freibergovi vzal úspěšně set a málem i druhý, ale bohužel se nepodařilo. Nejazjímavější byl jeho zápas se Šťastným, kdy Petr vyhrál první set. Pak se mu přestalo dařit a topspiny chodily za stůl. Za stavu 1:2 na sety a 7:9 pro Šťastného se Petr dal do kupy a začal trpělivě vracet čopy, které byly fakt nízko a nedalo se z nich útočit. Takhlo to dotáhl až do vítězství. Super:o)

Do 4 hry jsme tedy šli s tím, že máme naději na vítězství. Bohužel to nevyšlo, ale Dyznymu se dařily pěkný topspiny i z vysokých a dalekých míčků.

V této jejich sestavě uhrát remízu je slušný výkon už jen proto, že Guliveři s nimi prohráli.