Úvod » 2015-2016 » C

Rytířská krčma "C" - EVA "C" 5:5

publikováno 20.10.2015

Plichta

Tento tým má předplacené stoly od 15:00 což je naprosto nekřesťanská hodina, ale naštěstí si s někým prohodili hrací čas a hráli jsme až v 17:00.

Hráči jsou známí až na p. Šťastného, což je dědeček ročník 1941, ale prý patří k jejich špičce.

Já jsem se Šťastným hrál docela vpohodě, opět umí dobře čopy a kazí málo. V míčku neměl žádnou rotaci a občas to i zvedal, takže se mi dařilo. Další zápas s Kopečkem mě totálně zdeptal. Má na pálce trávu a hrál s ní do forhandu a na backhendu měl klasický potah. Hrál jsem na něj blbou vysokou hru a v pohodě mě upinkal. S Hurábem jsem si vždycky rozumněl a nebylo tomu jinak i dnes.

Petr se ze začátku nenechal zastrašit Kopečkovou trávou a herním stylem a vpohodě ho dal (body setů v zápisu prý úplně neodpovídají). Se Šťastným hrál Petr vyrovnaně, ale podle Šťastného se Petrovi v pátým nepovedly 3 míčky po sobě což ho rozhodilo a nakonec ho utlouk. S Hurábem Petr neměl problém a pěkně si ho vychutnal.

Dyzny předvedl svůj nejlepší herní výkon od začátku sezóny. S Kopečkem dal set, ale hlavně jako pslední zápas hrál se Šťastným, kterému byl důstojným soupeřem a často měl navrh. Trpělivě si počkal na příležitost a pak výměnu zakončil smečí, fakt dobrý. Bohužel v pátým začal Šťastný hrát opatrněji a vytrvaleji, Dyznyho taktak udolal, ale i tak to byl super výkon.

Na čtyřhru jsem nastoupil s Petrem a hned ze startu jsme tekli 2:0 a moc to nevypadalo. Pak jsme začali hrát opatrněji, útočili na jistotu a haluzově jsme to otočili na 3:2. Takže naprosto zasloužená remíza a příště už je vpohodě dáme

Pepa.