publikováno 24.11.2014

Opět remíza s Povodím 5:5. Stejný výsledek jako před rokem.

Opět po roce jsme přivítali borce z Povodí u nás v herně na Václavské.

První dva zápasy hráli standardně Broňa a Maroš.

Broňa s Krejčím, který hraje normální styl a občas, když se rozehraje, tak se mu daří celkem topspiny. Všechny sety byly těsné a škoda toho pátého, kdy to Broňovi nevyšlo těsně. 0:1

Marián nastoupil na Zorníka a vypadalo to nadějně. Vyhrával už 2:1 a docela v klidu mu vracel to jeho pinkání. Pak se marián trochu zhoršil a kazil BH pinky. A prohrál stejně jako Broňa pátý set 10:12. 0:2

Já jsem začal s Ryšavým docela v klidu. První set jsem vyhrál a těšil se na druhý. Během přestávky mu Zorník radil, jak na mě a začal mi hrát víc na FH. Tam jsem byl slabší a další dva sety jsem projel vlastníma chybama. Začal jsem se víc soustředit, hýbat a další dva sety už byly moje. Hlavní bylo hrát krátké podání, kdy mi dost nalíval a hrát mu to do BH. Poslední set už odešel a tak první bod byl můj. 1:2

V dalším kole přejel Marián Krejčího, kdy měli moc pěkné výměny a hrála se pěkná rychlá hra. 2:2

Broňa se v dalším pětiseťáku vypořádal s Ryšavým. Zápas jsem bohužel neviděl. 3:2

Já to se Zorníkem neumím a neuhrál jsem vůbec nic. Krize. 3:3

Marián si v pohodě poradil s Ryšavým. 4:3

Na Krejčího jsem dostal pár rad a snažil jsem se je dodržovat. Víc jsem se hýbal, nechal jsem ho ať sám začne/vyhodí se. Případně z dobré pozice jsem útočil. A kromě jednoho setu se mi to podařilo. 5:3

Bohužel to Broňovi nevyšlo se Zorníkem. Zorník je zkušený borec a bojoval až do konce, kdy to soupeři nevycházelo. A třetí Broňův pětiseťák skončil prohrou. 5:4

Čtyřhru jsme hráli já a Marián. Je s podivem, že v singlech už Marián dokáže víceméně udržet nervy na uzdě a nestřílí zbrkle pánubohu do oken. Ve čtyřhře bohužel ne. Takže v každém setu dal 3-5 zkažených útoků, do toho já sem tam něco do síťky a není divu, že jsme to projeli 1:3.

Takže finální skóre 5:5 mi něco připomíná :)