Úvod » 2014-2015 » B

Ping-Punk! - EVA B 7:3

publikováno 07.10.2014 (aktualizováno 16.01.2015)

Malá šance tu byla.

Dne 6.10.2014 se konal zápas s týmem Ping-Punk!
V podvečer bylo příjemných 16°C, vlhkost 74%, rosný bod +8°C ... lepší počasí pro pinec jsme si nemohli přát.
V Hravém jsme se sešli poměrně včas, již v šatně jsme se potkali s Bibrlem, který byl nečekaně přátelsky naladěn. To jsem ještě tajně věřil, že po zápase mu nebude úsměv kazit jenom plomba v pětce vpravo dole, ale i výsledek zápasu. Dlužno dodat, že zbytek soupeřova týmu byl přátelsky naladěn taktéž a celý zápas se nesl v příjemném duchu. Takže jsem nakonec ani neprudil Danu Tesařovou kvůli podání z ruky a zbaběle to nechal být.
Já nastoupil jako anděl pomsty(bez účinku) celý v černém a i zbytek našeho teamu měl černá trička, takže jsme dohromady ladili a módní policie si neměla na co stěžovat. V tomto za námi soupeř dosti zaostával. Modré, oranžové a tuším zelené tričko - to prostě neladí a ani se nedivím, že sestoupili z pětky. S takovou barevnou kombinací se zkrátka ve vrcholovém pinecu neprosadí.
V herně byl včera netypický klid. Žádná vidlácká banda vořežprutů tam nehýkala, takže se moje klení neslo pěkně přes celou hernu.
Po zápase proběhl tradiční rozbor u pivka, kde se objevil i jeden z našich ultrafans, který má dle mne potencionál být členem C teamu pro sedmou ligu. Libec se tomu nápadu zatím dost brání, ale to je asi tak všechno co s tím může dělat. Veškerý odpor je zbytečný. Rozbor se povedl, takže El Capitan dnes bude asi opět o suché pletýnce a nepřeje si být rušen.

Jo a mimochodem jsme prohráli 7:3, kdy já dal dva, Milan jeden a Pepa přibližně žádný bod.
Do čtyřhry se nastupovalo za rozhodnutého stavu 6:3. Hrál jsem ji já s Pepou.

Zápis hýr